Z szafki

Wszystko co warto wiedzieć projektując lub remontując kuchnię. W dziale zamieszczamy ciekawe pomysły, aranżacje oraz artykuły szeroko związane z kuchnią i meblami kuchennymi.

Posted by
Nasze linie wyposażenia BASIC, SLOW, PRO
Posted by
Pomoc w doborze mebli pod względem wizualnym.
Posted by
Podstawy, aby rozpocząć projektowanie kuchni.
Posted by
Funkcjonalna kuchnia to podstawa. Trójkąt roboczy- czyli jak rozmieścić lodówkę, zlewozmywak oraz kuchenkę. Istnieje 5 stref kuchennych, dzięki którym użytkowanie kuchni będzie w pełni wygodne oraz ergonomiczne.
Posted by
Wysokość szafek kuchennych nie tylko decyduje o ich wyglądzie. Jest również niezwykle istotna z uwagi na funkcjonalność oraz użytkowanie kuchni.
Posted by
Dobrze zaprojektowana kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna, ale również estetyczna. Biel i naturalne drewno to znakomite połączenie, które pozwala stworzyć ponadczasową kuchnię.
Posted by
Bardzo często prostota okazuje się być najlepszym rozwiązaniem. Chociaż każdy ma swoje ulubione kolory, połączenie czerni i bieli to łatwy i co ważne sprawdzony sposób na piękną kuchnię.
Posted by
Ceny mieszkań rosną niemalże z miesiąca na miesiąc. To sprawia, że coraz częściej decydujemy się na zakup mniejszej nieruchomości. Jeżeli chodzi o kuchnię, istnieje kilka sposobów które sprawią, że będzie ona przestronna i wizualnie większa.
Posted by
Cieszące się coraz większą popularnością błyszczące fronty szafek, niosą ze sobą wiele zalet. Pierwsze kuchnie w połysku pojawiły się już ponad pół wieku temu, jednak obecnie powracają w nowej, odświeżonej odsłonie.
Posted by
Ograniczony budżet nie musi oznaczać kuchni mniej funkcjonalnej. W praktyce wiele zależy od procesu planowania, mądrych zakupów oraz wiedzy w jakim zakresie należy pójść na skróty.