Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Linia

Linia

Kolor Frontu

Kolor Frontu

Typ

Typ

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Liczba Półek

Liczba Półek

Liczba Szuflad

Liczba Szuflad

Wykończenie

Wykończenie

Nie tylko piękny wygląd

Szafki kuchenne na wysoi połysk to nie tylko wspaniały wygląd, to również zalety natury użytkowej. Fronty kuchenne z wysokim połyskiem są również łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Powierzchnia frontów kuchennych wykonana z materiałów odpornych na plamy i odciski palców.

Pomysły na białą kuchnię

Biała kuchnia może mieć wiele odsłon.

Poniżej garść praktycznych porad związanych z kuchnią w kolorze białym.

AKSEL

Piękne, białe fronty kuchenne na wysoki połysk. Tylko w firmie Banach, najniższa cena. Skompletuj własny zestaw kuchenny i ciesz się piękną kuchnią przez długie lata.

Powierzchnie frontów kuchennych z wysokim połyskiem sprawiają, że kuchnia jest jaśniejsza i bardziej przestronna. Uniwersalny, biały kolor można łatwo dopasować do różnych stylów wystroju i akcentów kolorystycznych.

Aktywne filtry

Kuchnia o nowoczesnym wyglądzie

Fronty kuchenne z wysokim połyskiem to pierwszy krok do stworzenia kuchni w stylu nowoczesnym. Aby dopełnić aranżacji warto zadbać również o podłogę w kuchni. Zaleca się użycie płytek lub ewentualnie desek drewnianych w jasnych kolorach.

Podłogi zbyt ciemne lub intensywne wzory mogą kolidować z czystą i prostą estetyką białych szafek kuchennych na wysoki połysk.

Jak dobrać blat kuchenny?

Niewątpliwą zaletą szafek kuchennych wykończonych na wysoki połysk jest łatwość doboru blatu kuchennego. Świetnie sprawdza się w tym przypadku zarówno blaty wykonane z kamienia w jaśniejszych odcieniach, jak również blaty z drewna i laminowane.

W zestawieniu z szafkami na wysoki połysk, szczególnie dobrze sprawdzają się blaty o jasnej barwie.

Ściany w kuchni

Idealne uzupełnienie kuchni nowoczesnej to oczywiście jasne ściany. Mają one ogromny wpływ na finalny wygląd kuchni. Nowoczesne kuchnie z jasnymi ścianami prezentują się bardzo przestronnie.

Oprócz bardzo popularnej bieli, warto rozważyć również kolory podkreślające połyskującą biel szafek. W tym przypadku świetnie sprawdzi się delikatna szarość lub beż.

Stosowanym niekiedy rozwiązaniem jest dodanie koloru za pomocą odważnej ściany akcentującej.

Jakie dodatki do kuchni na wysoki połysk

Nowoczesna kuchnia powinna pozostawać minimalistyczna. Nie należy zatem przesadzać z ilością dodatków i ozdób. W ramach uzupełnienia nowoczesnej, białej kuchni wykorzystać można urządzenia AGD, w kontrastujących kolorach czerni lub stali nierdzewnej.

W przypadku niektórych aranżacji, sprawdzą się również elementy w kolorach naturalnego drewna, tj. drewniane deski do krojenia, tkane podkładki lub rośliny doniczkowe.