Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Linia

Linia

Kolor Frontu

Kolor Frontu

Typ

Typ

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Liczba Półek

Liczba Półek

Liczba Szuflad

Liczba Szuflad

Pomysły na białą kuchnię

Biała kuchnia może mieć wiele odsłon.

Poniżej garść praktycznych porad związanych z kuchnią w kolorze białym.

FREDDI

Kolekcja FREDDI to ponad 500 modeli szafek. Występują one w dwóch liniach wyposażenia: FREDDI BASIC oraz FREDDI SLOW z cichym domykiem.

Białe szafki kuchenne tworzą wyjątkową przestrzeń. Długo będą cieszyć świetnym wyglądem, a dzięki łatwości dopasowania do różnych aranżacji z pewnością się nie znudzą.

Jedną z najważniejszych kwestii jest dobór kolorystyki. Biel, reprezentująca jednocześnie prostotę i elegancję, jest modnym i praktycznym wyborem.

Aktywne filtry

Biała kuchnia w Twoim stylu

Niezależnie od wielkości kuchni, szafki na wysoki połysk pozwalają zmienić ciemne pomieszczenie w żywą, jasną przestrzeń, którą pokochasz. Szafki kuchenne biały połysk to wybór idealny dla nowoczesnych kuchni. Szafki bezuchwytowe stanowią w tym przypadku idealny dodatek.

Połączenie błyszczących frontów ze złotymi uchwytami świetnie sprawdzi się w kuchniach w stylu glamour. Z kolei, połączenie białych frontów z drewnianymi blatami nada kuchni nieco bardziej tradycyjny charakter.

Miłośnicy jasnej kolorystyki będą zachwyceni szeroką gamą dostępnych w naszym sklepie. Nasze kuchnie z białym połyskiem świetnie nadają się zarówno do mieszkań jak i domów jednorodzinnych.

Do kuchni małej i dużej

Fronty kuchenne z białym połyskiem idealnie nadają się do wykorzystania zarówno na dużej, otwartej przestrzeni jak i w małych kuchniach. Odbicia światła powiększają optycznie pomieszczenie, niezależnie od wielkości.

Świeży, przestronny wygląd i łatwość utrzymania to największe zalety tego typu frontów kuchennych. Duża dowolność w zakresie połączenia z innymi kolorami ścian, podłogi i dodatków sprawia, że białe szafki kuchenne stanową są obecnie niezwykle popularne.