FREDDI

Meble w Twoim wymiarze.

Kolekcja ponad 10 000 szafek kuchennych od Banach Wnętrza. Ponadto meble łazienkowe, szafy i garderoby.Kolekcja FREDDI to ponad 500 modeli szafek. Kolekcję produkujemy w trzech liniach wyposażenia: BASIC, SLOW, PRO. Szczegółowe informacje znajdziesz w artykule: Nasze linie wyposażenia 

Aktywne filtry

Biała kuchnia w Twoim stylu

Niezależnie od wielkości kuchni, szafki na wysoki połysk pozwalają zmienić ciemne pomieszczenie w żywą, jasną przestrzeń, którą pokochasz. Szafki kuchenne biały połysk to wybór idealny dla nowoczesnych kuchni. Szafki bezuchwytowe stanowią w tym przypadku idealny dodatek.

Połączenie błyszczących frontów ze złotymi uchwytami świetnie sprawdzi się w kuchniach w stylu glamour. Z kolei, połączenie białych frontów z drewnianymi blatami nada kuchni nieco bardziej tradycyjny charakter.

Miłośnicy jasnej kolorystyki będą zachwyceni szeroką gamą dostępnych w naszym sklepie. Nasze kuchnie z białym połyskiem świetnie nadają się zarówno do mieszkań jak i domów jednorodzinnych.

Do kuchni małej i dużej

Fronty kuchenne z białym połyskiem idealnie nadają się do wykorzystania zarówno na dużej, otwartej przestrzeni jak i w małych kuchniach. Odbicia światła powiększają optycznie pomieszczenie, niezależnie od wielkości.

Świeży, przestronny wygląd i łatwość utrzymania to największe zalety tego typu frontów kuchennych. Duża dowolność w zakresie połączenia z innymi kolorami ścian, podłogi i dodatków sprawia, że białe szafki kuchenne stanową są obecnie niezwykle popularne.