Produkujemy meble od 2000 roku!

Doświadczenie. Polski producent. Nasz zautomatyzowany park maszynowy, wyspecjalizowana kadra, w większości indywidualnie pisane dla nas oprogramowanie do zarządzania procesami projektowania, produkcji i logistyki pozwala nam działać bardzo efektywnie. Realizujemy ponad 5000 zamówień rocznie. Pomoc naszych specjalistów - Dla Ciebie - zawsze za darmo.

-

Kolekcja ponad 10000 mebli

 Nasza oferta składa się z kilkunastu kolekcji. Jest ciągle rozbudowywana. Każda kolekcja to wiele kolorów. W każdym kolorze produkujemy meble kuchenne, szafy, garderoby oraz meble łazienkowe. Nasz Dział Administracji Kolekcji ciągle pracuje nad tym, żeby to skatalogować, opisać i pokazać. Jeżeli jednak nie znalazłeś interesujących cię mebli skontaktuj się z nami. Przygotujemy indywidualną ofertę - Dla Ciebie - zawsze za darmo.

-

Meble w Twoim wymiarze

 Potrzebujesz dostosować wymiar mebli do swojego pomieszczenia? To nie jest problem. Wybierz mebel najbardziej zbliżony do Twoich potrzeb i prześlij do nas informację w jakich wymiarach chciałbyś go zamówić. Przygotujemy indywidualną ofertę - Dla Ciebie - zawsze za darmo.

-

Bezpłatna aranżacja

  Wybierz kolekcję lub aranżację z której chciałbyś meble. Zdecyduj, którą linię wyposażenia chciałbyś w swoich meblach: BASIC, SLOW a może PRO? Wyślij nam wymiary pomieszczenia. Przygotujemy fotorealistyczną aranżację wraz z wyceną - Dla Ciebie - zawsze za darmo.

-

Darmowa wysyłka

Meble zamówione w naszym sklepie wysyłamy w paczkach lub na paletach na terenie całej Polski - Dla Ciebie - zawsze za darmo.

-

Odbierz meble złożone

Jeżeli wolisz odebrać meble złożone poinformuj nas o tym podczas składania zamówienia. Usługa dostępna jest przy odbiorze osobistym lub z usługą dostawy naszą flotą firmową. Prawie wszystkie meble jesteśmy w stanie tak przygotować - Dla Ciebie - zawsze za darmo.

-