Filtruj według

Typ

Typ

Kolor Frontu

Kolor Frontu

Kolor blatu

Kolor blatu

Linia

Linia

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Liczba Półek

Liczba Półek

Liczba Szuflad

Liczba Szuflad

Wykończenie

Wykończenie

Kategorie

Kategorie

Solidne szafki kuchenne

Meble kuchenne

Nowoczesne szafki kuchenne – funkcjonalna i estetyczna kuchnia

Nowoczesne szafki kuchenne Banach projektowane są z myślą o maksymalnym wykorzystaniu miejsca i poprawie funkcjonalności wnętrza. Odpowiednio dobrane do potrzeb stanowią gwarancję porządku i usprawniają kuchenne zajęcia.

W ofercie szafki kuchenne o w ciekawej stylistyce, pojedyncze i w zestawach, dostępne od ręki. Dzięki temu skomponowanie wygodnej i pełnej charakteru kuchni jest znacznie łatwiejsze.

Aktywne filtry

Wyposażenie

Szafki kuchenne pojedyncze lub w zestawach

Szafki z szufladami do kuchni zapewniają wygodny dostęp do rozmaitych akcesoriów bez konieczności zaglądania w głąb mebla. Systemy cichego wysuwania i zasuwania prowadnic dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Aranżacja kuchni wymaga nie tylko dobrania mebli o właściwych mechanizmach, lecz także zestawienia ich z innymi elementami wyposażenia.

Szafki pod piekarnik umożliwiają montaż urządzenia bezpośrednio nad podłogą, na wysokości blatu użytkowego, a także wyżej.

Szafki kuchenne pod zlewozmywak dostępne są w opcji gotowej lub na wymiar, do montażu:

  • zlewu nasadowego
  • zlewu wpuszczanego
  • zlewu podwieszanego

Nowoczesne warianty, które poprawiają ergonomię pracy w kuchni, mają specjalnie wydzielone miejsce na kosz na śmieci, środki do mycia oraz inne przydatne akcesoria.

Bogaty asortyment producenta obejmuje też szafki kuchenne na nóżkach oraz podwieszane, otwierane do góry. Wykorzystują one dostępną przestrzeń w najbardziej funkcjonalny sposób. Zmieszczenie rozmaitych produktów ułatwiają dodatkowe szafki kuchenne typu słupek, cargo, a także specjalne modele na wino, kieliszki i wiele innych akcesoriów.

Szafki kuchenne pojedyncze lub w zestawach – najlepsze propozycje na lata

Tam, gdzie liczy się ergonomia i funkcjonalność, warto uwzględnić jakość wybieranych elementów wyposażenia. Szczególnie w kuchni, w której, podobnie jak w salonie, toczy się życie domowników, ważna jest trwałość mebli i ich elementów konstrukcyjnych. W ofercie producenta dostępne są szafki z szufladami do kuchni nowoczesnych i klasycznych oraz moduły otwarte, wykonane z wysokojakościowych płyt lakierowanych lub z drewna.

Wszystkie oferowane produkty wyróżnia wysoka odporność na zarysowania, działanie temperatury czy kontakt z wilgocią. Nowoczesne projekty dostępne są w różnych odsłonach kolorystycznych korpusów i frontów: od świeżej bieli, przez beże, brązy, szarości przez naturalne odcienie drewna po awangardowe kontrasty.