Filtruj według

Szerokość

Szerokość

Dopasowanie koloru

Kashmir white to kolor elegancki i klasyczny. Czarne i szare smugi pasują także do nowoczesnych i minimalistycznych kuchni.

Jednocześnie kolor ten jest świetlisty i jasny. Blaty Kashmir White nadają pomieszczeniu tyle samo światła, co blaty białe.

Dekor laminowanej powierzchni dobrze naśladuje naturalną strukturę kamienia. Blat jest przy tym jednak pozbawiony wrażenia twardości, chropowatości i chłodu typowego dla naturalnych powierzchni kamiennych.

Zaletą koloru kashmir white jest także jego uniwersalność - łączy on w sobie jasne tło z ciemnym dekorem. To klasyczne barwy które dopasować można do każdego stylu kuchni. Blat kashmir white będzie współgrać tak z jasnymi, jak i z ciemnymi meblami kuchennymi.

Nie muszą to być przy tym meble czarne lub białe - neutralność koloru kashmir white sprawi, że blaty pasują również do mebli pastelowych i utrzymanych w żywych, pełnych energii kolorach.

Kolor kashmir white pasuje też zarówno do ciemnej kuchni, którą pomoże rozświetlić, jak i do jasnej kuchni, w której na jego urozmaiconej powierzchni nie będzie widać kurzu i zabrudzeń.

Kashmir White

Kashmir white to kolor jasnego granitu, na którym widoczne są szare smugi, ciemne plamki i czarne żyłkowanie. Meble kuchenne w kolorze kashmir white wybieramy więc, kiedy zależy nam na kolorze jasnym, ale jednocześnie bardziej praktycznym, niż czysta biel.

Zalety koloru kashmir white mają także laminowane blaty kuchenne o nieregularnym ubarwieniu naturalnego granitu - dostępne od ręki, w wielu wymiarach i w atrakcyjnej cenie.

Aktywne filtry

Laminowane blaty kuchenne kashmir white 

Blat to jeden z najważniejszych elementów kuchni - jego kolor ma znaczenie tak dla estetyki pomieszczenia, jak i dla wygody użytkowania. Jeśli zależy nam na jasnej i świetlistej kuchni, ale nie chcemy jednolicie białych blatów - warto wybrać właśnie odcień cashmir white.

Blat laminowany jest przy tym bardzo łatwy w czyszczeniu oraz odporny na wysoką temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Zaletą tego materiału jest nie tylko niska cena.

Blaty kuchenne laminowane, przy których produkcji wykorzystano materiały drewnopodobne, oferujemy w szczególnie atrakcyjnej cenie. Wszystkie standardowe wymiary i kolory blatów, w tym kashmir white, dostępne są przy tym od ręki. Nie ma konieczności zamawiania blatów i długotrwałego oczekiwania. 

Oferujemy zróżnicowane wymiary - od 300 mm x 600 mm do 1600 mm x 600 mm - a więc blaty kuchenne we wszystkich standardowych długościach i szerokościach. Są wśród nich także nietypowo szerokie blaty kuchenne. W ofercie znajdują się standardowo blaty o grubości 38 mm.

Dzięki rozmaitości wymiarów nasze blaty dostosować można łatwo do każdej kuchni, dodatkowo zakupić można u nas jednak również blaty i meble wykonywane na wymiar. Wysoka jakość wykonania blatów gwarantuje, że będą one trwałe i wytrzymałe.

Szczególną zaletą blatów kuchennych w kolorze kashmir white jest ich praktyczność. W odróżnieniu od czystej bieli, na blacie w kolorze kashmir white nie widać zabrudzeń pojawiających się w codziennym użytkowaniu kuchni. To, że kashmir white jest stonowanym odcieniem bieli, ma więc znaczenie tak w sferze wizualnej, jak i użytkowej.