Style kuchni

Style kuchni

Dla wielu z nas kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem domu - jego sercem. W końcu jest to centrum przygotowywania naszych posiłków, ale także spotkań rodzinnych oraz wielu rozmów. Ważne, aby kuchnia nie była tylko ergonomiczna, ale również, aby wpasowywała się w nasze gusta. Często jednak nie możemy się zdecydować jak ją urządzić.

Oto kilka stylów, które możesz wybrać do zaprojektowania swojej kuchni:

Styl nowoczesny:

Często kojarzony z ekskluzywnością. Gładkie lakierowane, matowe lub półmatowe fronty. Najczęściej frezowane uchwyty. Proste formy mebli oraz minimalizm. Zabudowy sięgające po sam sufit. Często stosowane są LED-y.

Nasze kolekcje w tym stylu to: Freddi, Rita, Aksel, Lami

Styl loftowy:

Pasuje do surowej betonowej podłogi i surowych ścian. Dominują ciemne, zimne kolory. Metalowe elementy oraz drewno, które dobrze komponuje się we wnętrzu. Meble mają proste formy, styl nie narzuca symetrii w ich ustawieniu.

Nasze kolekcje w tym stylu to: Freddi, Lami

Styl klasyczny:

Charakteryzuje się ciepłą i przytulną atmosferą. Neutralne, stonowane kolory, podkreślające styl kuchni. Zarówno jasne jak i ciemne odcienie. Drewniane elementy oraz przeszklone fronty szafek często towarzyszą stylowi. Elementy dekoracyjne. Zachowanie równowagi.

Nasze kolekcje w tym stylu to: Astra, Mindy

Styl skandynawski:

Głównie jasne odcienie bieli, beżu oraz szarości w połączeniu z kolorami naturalnego drewna. Gładkie fronty lub ozdobione delikatnym frezowaniem. Prostota, minimalizm, praktyczność, dobrze oświetlone wnętrze światłem dziennym lub sztucznym. Kuchnia w tym stylu jest bardzo przytulna. Ma za zadanie powiększyć optycznie pomieszczenie.

Nasze kolekcje w tym stylu to: Mindy, Astra Asti, Lami

Styl rustykalny:

Wielu kojarzy się z wiejskim wnętrzem. Króluje biel, brąz, beż oraz kamienne szarości, a także dodatek drewna. Cegła, metalowe dodatki, ceramika. Drobne wzory o motywach kwiatowych, roślinnych oraz kratka. Dobrze rozplanowana przestrzeń.

Nasze kolekcje w tym stylu to: Mindy, Astra

Nasze kolekcje mogą znaleźć się w kilku stylach jednocześnie dzięki zróżnicowanej kolorystyce i możliwości dobrania do nich wielu różnorodnych blatów naszej produkcji, a także dodatków z innych źródeł.