Filtruj według

Typ

Typ

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Liczba Półek

Liczba Półek

Liczba Szuflad

Liczba Szuflad

Kuchnia w kolorze antracyt - dlaczego warto?

Antracyt to kolor bardzo uniwersalny. Kolor ten daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne i możliwość tworzenia kuchni w różnych stylach, nie tylko nowoczesnych, minimalistycznych ale również bardziej tradycyjnych.

Jesteśmy polskim producentem szafek kuchennych. Nasza oferta obejmuje szafki kuchenne w kolorze antracyt, każdego rodzaju. Zakup szafek na sztuki umożliwia stworzenie indywidualnego zestawu mebli kuchennych, który służyć będzie przez długie lata.

Jeżeli kuchnia w kolorze antracyt, to tylko z szafkami kuchennymi Banach!

STEVEN SLOW antracyt - cichy domyk

Antracyt, kolor zbliżony do ciemnoszarego, zyskuje coraz większą popularność w aranżacjach kuchni. Kuchnia w kolorze antracyt wybierana jest zarówno do domów jednorodzinnych jak i mieszkań.

Aktywne filtry

Antracyt i biel

Aby stworzyć spójną, atrakcyjną wizualnie aranżacje, ważne jest zachowanie odpowiedniej lini kolorystycznej. Szafki kuchenne w kolorze antracyt dobrze współgrają z blatami w białym lub jasnym kolorze. W ten sposób obydwa elementy współgrać będą ze sobą na zasadzie kontrastu.

Jako uzupełnienie kontrastującej aranżacji, warto wybrać sprzęt AGD w stali nierdzewnej.

Dobór oświetlenia

Antracyt jest kolorem dość chłodnym. Do kuchni w tym kolorze warto wybrać oświetlenie LED o ciepłej barwie. Dzięki temu kuchnia zyska nieco więcej ciepła i przytulności.

Antracyt z drewnem

Antracyt w połączeniu z drewnem to świetne połączenie kolorystyczne. Kontrast utrzymany między chłodnym kolorem antracytu oraz ciepłem pozwoli stworzyć wyjątkowo ciekawe pomieszczenie.

Decydując się na takie połączenie należy dokładnie dobrać odcień koloru elementów drewna (np. blatu) oraz szafek w kolorze antracyt. Kolor drewna nie powinien wpadać w odcień wiśniowy i rudy. Zdecydowanie lepiej postawić na drewno w jasnym odcieniu.