Filtruj według

Typ

Typ

Kolor Frontu

Kolor Frontu

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Liczba Półek

Liczba Półek

Liczba Szuflad

Liczba Szuflad

Wykończenie

Wykończenie

ASTRA BASIC szara

Kuchnia musi być pomieszczeniem funkcjonalnym. Niemniej ważne jest to, byśmy czuli się w niej dobrze.  Elementy wyposażenia powinny możliwie najlepiej do siebie pasować. Szara zabudowa kuchenna cieszy się coraz większą popularnością w ostatnim czasie.

Szare szafki kuchenne, w jasnych lub ciemnych odcieniach, o prostych formach lub bogate w zdobienia, nadają kuchni niepowtarzalnego charakteru. Kuchnie w tym kolorze są kwintesencją elegancji i nowoczesnego designu.

Aktywne filtry

Oferta szarych szafek kuchennych od polskiego producenta

Nasza firma jest polskim producentem szafek kuchennych, w różnych kolorach, w tym również szarym, które sprzedajemy pojedynczo, jak i w zestawach.

Szary kolor tworzy ponadczasowe, eleganckie przestrzenie i wspaniale komponuje się z drewnem, dlatego też w naszej ofercie znaleźć można blaty kuchenne, wykonane z dębu, które doskonale komponują się z szarymi szafkami kuchennymi. 

Nasze meble dają możliwość bogatej aranżacji wnętrz kuchni, zarówno małych jak i dużych, przy wykorzystaniu szafek w kolorze popielatym. Jest to kolor ponadczasowy, dzięki któremu  z łatwością stworzymy eleganckie wnętrze, o nowoczesnym charakterze.

Posiadamy duży wybór szafek kuchennych matowych i w połysku, które dostępne są od ręki, od polskiego producenta, a po zakupie oferujemy darmową wysyłkę.