Linia PRO

Kuchnie na zamówienie jakości premium, tylko w firmie Banach Wnętrza. Efektem końcowym naszych prac są funkcjonalne, naprawdę piękne kuchnie.

Od współczesnego do klasycznego stylu kuchni, nowoczesnego i retro. Nasi projektanci wykorzystują swój talent oraz zdobyte doświadczenie aby tworzyć kuchnie spełniające oczekiwania klientów.

Aktywne filtry

 • Meble kuchenne na wymiar - RAL 7012/Dąb Sonoma

  Cena 11 876,74 zł

  Przed Tobą zestaw nowoczesnych mebli kuchennych o wymiarach: 266 x 241 w układzie "U" z półwyspem!

  Prezentowany zestaw łączy w sobie aktualne trendy wnętrzarskie z ponadczasowym stylem industrialnym loftowym. Mocniejszy charakter wnętrzu nadają lakierowane fronty w kolorze RAL 7012 z frezowanymi uchwytami. Fronty zostały wykończone w pół-macie, dla ciemnych kolorów w tym stylu wnętrza jest to idealne rozwiązanie! Zabudowę uzupełnia dekor drewnopodobny Dąb Sonoma, który ociepla wizerunek kuchni i powoduje, że wnętrze staje się bardziej domowe.

  Meble dostarczamy zapakowane w paczkach na palecie.

  Przy odbiorze osobistym, istnieje możliwość odebrania mebli skręconych bez dodatkowych opłat.

  Istnieje również możliwość zamówienia mebli z montażem.

  Pytaj o szczegóły.

Luksus jakiego szukasz

Wierzymy, że prawdziwy luksus pochodzi z czegoś wykonanego w sposób indywidualny. Zarówno przestrzeń domowa jak i potrzeby są indywidualne dlatego wyjątkowa kuchnia potrzebuje rozwiązań i mebli idealnie dopasowanych.

Kuchnia na zamówienie od A do Z

Oferujemy kompleksową usługę projektowania i budowy kuchni na wymiar. W pierwszym etapie poświęcamy czas i uwagę na poznanie potrzeb i pomysłów naszych klientów. Następnie, po prostu zabieramy się do pracy, urzeczywistniając wymarzone kuchnie. 

Możemy wykonać zarówno pojedyncze meble kuchenne jak również zaprojektować wymarzoną kuchnię od podstaw, wypełniając ją pięknymi, niestandardowymi rozwiązaniami.