Meble kuchenne na wymiar

Zaaranżowanie przestrzeni kuchennej z wykorzystaniem szafek narożnych i wiszących daje możliwość wygospodarowania miejsca na rzeczy rzadziej używane. Wysoka zabudowa, zarówno gotowa, jak i modułowa nadaje kuchni jednolity styl.

Aktywne filtry

 • Meble kuchenne na wymiar - RAL 7012/Dąb Sonoma

  Cena 11 876,74 zł

  Przed Tobą zestaw nowoczesnych mebli kuchennych o wymiarach: 266 x 241 w układzie "U" z półwyspem!

  Prezentowany zestaw łączy w sobie aktualne trendy wnętrzarskie z ponadczasowym stylem industrialnym loftowym. Mocniejszy charakter wnętrzu nadają lakierowane fronty w kolorze RAL 7012 z frezowanymi uchwytami. Fronty zostały wykończone w pół-macie, dla ciemnych kolorów w tym stylu wnętrza jest to idealne rozwiązanie! Zabudowę uzupełnia dekor drewnopodobny Dąb Sonoma, który ociepla wizerunek kuchni i powoduje, że wnętrze staje się bardziej domowe.

  Meble dostarczamy zapakowane w paczkach na palecie.

  Przy odbiorze osobistym, istnieje możliwość odebrania mebli skręconych bez dodatkowych opłat.

  Istnieje również możliwość zamówienia mebli z montażem.

  Pytaj o szczegóły.

Szafki w stylu klasycznym i nowoczesnym

Frezowane szafki kuchenne na nóżkach, zabudowane do samej posadzki oraz podwieszane w jednej lub dwóch liniach sprawdzą się w kuchniach klasycznych, rustykalnych, w stylu nowojorskim i angielskim.

Modele wykończone na gładko, matowe lub w wysokim połysku to rozwiązanie bardziej nowoczesne. Tego typu wolnostojące szafki kuchenne na sztuki pozwalają na dowolną modyfikację wyglądu wnętrza nie tylko na etapie projektowania, lecz także po latach korzystania.

Z kolei te dostępne w gotowych zestawach lub konfiguracjach produkowanych na wymiar dają gwarancję oryginalnego wykończenia pomieszczenia w układzie prostym, L lub U na miarę indywidualnych potrzeb użytkowników.