Filtruj według

Typ

Typ

Linia

Linia

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Liczba Półek

Liczba Półek

Liczba Szuflad

Liczba Szuflad

Wykończenie

Wykończenie

Białe szafki, biała kuchnia

Popularność białych szafek rośnie wraz z popularnością kuchni w stylach nowoczesnych i minimalistycznych. Szafki mają elegancki i czysty wygląd. Optycznie powiększają powierzchnie. Białe szafki z czarnymi uchwytami stanowią stylowy kontrast, są bardzo atrakcyjne wizualnie.

Kolor szafki i kolor blatu

Odpowiedni kolor blatów kuchennych do białych szafek to klucz do atrakcyjnej, spójnej kolorystycznie kuchni. Czarny lub antracytowy blat, stworzy wyraźny kontrast z białymi szafkami i stanowić będzie dopełnienie nowoczesnej aranżacji.

Blat utrzymany w jasnej kolorystyce, z kolei nada kuchni bardziej harmonijny i tradycyjny wygląd.

Pomysły na białą kuchnię

Biała kuchnia może mieć wiele odsłon.

Poniżej garść praktycznych porad związanych z kuchnią w kolorze białym.

TEDI ECON biały

Białe szafki kuchenne z czarnymi uchwytami to piękne, klasyczne połączenie.

Odważny kontrast czerni i bieli dodaje elegancji każdej kuchni, niezależnie czy jest to większa kuchnia w domu jednorodzinnym czy mniejsza w mieszkaniu.

Połączenie czerni i bieli znajduje zastosowanie zarówno w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym.

Aktywne filtry

Białe szafki z czarnymi uchwytami

Nasze białe szafki kuchenne z czarnymi uchwytami zostały zaprojektowane z myślą o kuchniach w stylu nowoczesnym. Szafki charakteryzują się prostymi kształtami i czystymi liniami. Świetnie nadają się do każdej kuchni, niezależnie czy szukasz małych szafek do aneksu kuchennego, czy kompletu szafek do przestronnej kuchni.

Rozumiemy, że każda kuchnia jest wyjątkowa. Dlatego staramy się dostarczać rozwiązania spełniające indywidualne wymagania naszych klientów.  Oprócz białych szafek kuchennych oferujemy również szeroki wybór blatów kuchennych, a także meble na wymiar.