Filtruj według

Typ

Typ

Kolor Frontu

Kolor Frontu

Szerokość

Szerokość

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Liczba Półek

Liczba Półek

Liczba Szuflad

Liczba Szuflad

Szare szafki kuchenne Banach

Szary jest kolorem bardzo wszechstronnym. Szare szafki można łączyć z wieloma innymi kolorami tworząc piękne wnętrza kuchenne. Kolor ten świetnie sprawdza się również jako przełamanie czarno białych wnętrz monochromatycznych.

Zakup pojedynczych szafek w naszym sklepie, umożliwia stworzenie zestawu mebli według indywidualnych potrzeb.

ASTRA SLOW szara - cichy domyk

Szafki kuchenne Banach - najlepszy sposób na szarą kuchnię. Stwórz dowolnie dopasowaną, szarą kuchnię dzięki możliwości zakupu szafek na sztuki. Nasze meble kuchenne to 100% Polski produkt.

Oferujemy szafki kuchenne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Aktywne filtry

Szare kuchnie wchodzą na salony

Szarość nadaje kuchni równowagi, ciepła i neutralności. Właśnie dlatego sprawdza się w kuchniach praktycznie każdej wielkości.

Kolor ten staje jest coraz bardziej popularny ze względu na swoją wszechstronność. Szare szafki kuchenne znajdują zastosowanie w kuchniach w stylu tradycyjnym i nowoczesnym.

Szare szafki kuchenne doceniane są przez wielu projektantów wnętrz, a nawet celebrytów. Aktorka Gwyneth Paltrow zaprezentowała niedawno szare szafki kuchenne na swojej stronie internetowej.

Aktorka określiła szare szafki kuchenne jako "eleganckie i nowoczesne". Zwróciła również uwagę na duże możliwości w zakresie "uzupełniania każdego stylu wnętrza".

Szare szafki kuchenne pojawiają się również w filmach i programach telewizyjnych. Piękna, szara kuchnia pojawiła się między innymi w filmie  "Lepiej późno niż później".

Przedstawiona świetnie obrazuje możliwości jakie niesie za sobą wykorzystanie szarych szafek kuchennych.